Ogłoszenia duszpasterskie

26 maja 2019

1. Dzisiaj o godz. 18:00 Msza św. z modlitwą o uzdrowienie oraz jutro o godz. 19:00. Modlitwę zaczynamy pół godziny wcześniej.

2.Nabożeństwa majowe mamy codziennie po mszy św. o godz. 18.00. Nabożeństwa czerwcowe również będą po mszach św. o godz. 18.00.

3. Dzisiaj głosujemy na kandydatów do Parlamentu Europejskiego. Zachęcamy wszystkich do udziału w wyborach.

4. W środę będziemy mieli 16. rocznicę śmierci o. Józefa Kozłowskiego SJ. Zapraszamy na mszę św. o godz. 18:00. Po Eucharystii przejdziemy modlitewnie do grobowca jezuitów na cmentarzu na Dołach. Zapraszamy do udziału w uroczystości.

5. Przypada teraz ostatni czwartek, na Mszy św. szarbelowej będzie namaszczenie olejami św. Szarbela.

6. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Od godz. 14:00 będzie spotkanie w sali teatralnej z Carol Razza - charyzmatyczną kobietą z Florydy, która poprowadzi  konferencję i modlitwę o ucieczkach od łaski Bożej.  Wstęp na konferencję bezpłatny. Później wieczorem, o godz. 18:00 msza św. i wypełnienie próśb Matki Bożej wypowiedzianych w Fatimie. Zapraszamy Was serdecznie. Więcej o tym wydarzeniu tutaj: https://lodz.jezuici.pl/duszpasterstwa/sesja

7. Za tydzień, na mszy św. o godz. 11:30 będzie I Komunia Święta.

8. Wszystkich którzy pragną w tym roku pójść w pielgrzymce na Jasną Górę zapraszamy do nowo utworzonej jezuickiej grupy medytacyjnej CZARNA. Grupa wyrusza z Warszawy. Wszystkie informacje na stronie www.czarna.jezuici.pl

Ogłoszenia stałe:

1. Msza św. ze św. Szarbelem w czwartek o godz. 18:00. Więcej informacji tutaj (kliknij)

2. Msza św. dla młodzieży w każdy piątek o godz. 18:00.

3. W przedsionku kościoła polecamy prasę katolicką.