Ogłoszenia duszpasterskie

Niedziela - 1 listopada 2020 r.

0. Dzisiaj, w niedzielę Msze św. będą w następujących godzinach: 10:00, 11:30, 18:00, 20:30.  Nie będzie Mszy św. o godz. 7:00, 8:30 i 13:00.

1. Nasza wspólnota zakonna przechodzi przez koronawirusa. Dziewięciu jezuitów choruje. Zdrowy jest tylko o. Tomek Rakowski SJ, który od niedzieli przejmuje obowiązki w kościele. Bardzo dziękujemy o. Romualdowi Domagale, który przyjechał do nas z Kalisza. Dzięki jego otwartości nie musieliśmy zamykać kościoła.
Do soboty, 7 listopada, będziemy posługiwać w ograniczonym zakresie: Koronka o 15:00,  Różaniec o 17:30, Msza św. o 18:00.

Normalny porządek nabożeństw wraca od niedzieli, 8 listopada.
Wszystkie zamówione intencje mszalne odprawiają kapłani w domu zakonnym, bez udziału wiernych. Natomiast w tygodniu podczas mszy św. o godz. 18:00 wyczytujemy wszystkie intencje z całego dnia.

Ponieważ siostry Służebniczki również chorują i mają izolację, to w tym czasie nieczynna jest również kancelaria parafialna.

2. O. Kazimierz Kubacki SJ przebywa w szpitalu w Zgierzu. Jego stan jest bardzo ciężki. W szpitalu jest również o. Grzegorz Radomiak SJ. Jego stan jest stabilny. Polecamy ich życie i dalszą posługę Waszej modlitwie.

3. Przez cały listopad będziemy kontynuowali różaniec o godz. 17:30. Różaniec będzie w intencji wypominków, które będziemy odczytywać kilka minut przed różańcem. Modlimy się również o ustanie pandemii.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek i sobotę najprawdopodobniej będziemy już spowiadali. Kończymy kwarantannę w czwartek. W pierwszą sobotę zapraszamy na nabożeństwo pierwszosobotnie. Tego dnia różaniec będzie po mszy świętej wieczornej.