Ogłoszenia duszpasterskie

Niedziela - 25 września 2022 r.

   

 

1. W środę 28 września, będzie kolejna edycja Koronki do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata. My pomodlimy się na rogu ulic Sienkiewicza i Piłsudskiego – narożnik od strony naszego kościoła. Serdecznie zapraszamy.

2. W piątek 30 września, o godz. 19:00 w naszym kościele odbędzie się koncert zatytułowany Muzyka Jezuicka. Natomiast w przyszłą niedzielę, 2 października o godz. 16:00 odbędzie się Koncert Inauguracyjny Festiwalu „Słowo i Muzyka u Jezuitów” im. Prof. Teresy Żylis-Gary. Zagra Orkiestra „Łódzkie Smyczki” i będzie to 50 lat Pracy Artystycznej prof. Ryszarda Jana Osmolińskiego. Zapraszamy

3. Od października rozpoczynają się spotkania Kręgu Biblijnego we wtorki o godz. 19.00. W tym roku będzie możliwość poznania i rozważane Listów Św. Pawła Apostoła. Pierwsze spotkanie we wtorek 4 października 2022 r. o godz. 19.00. Zapraszamy! 

4. Od środy 5 października rusza kurs do bierzmowania dla dorosłych. Cykl 10 spotkań, w środy o godz. 19.00 w kawiarence. Wystarczy przyjść na spotkanie.

5. Z całego serca dziękujemy o. Remigiuszowi za 15 lat pracy w Łodzi, a w ostatnich latach za wspaniałe prowadzenie naszej parafii. Dziękujemy także wszystkim, którzy zaangażowali się w uroczyste pożegnanie o. Remiego. Pamiętajmy o Nim w naszej modlitwie.