Ogłoszenia duszpasterskie

Niedziela - 31 maja 2020 r.

1. W sobotę obchodziliśmy Wigilię Zesłania Ducha Świętego. Spotkaliśmy się w dwóch grupach. Pierwsze spotkanie o od 19:30 do 21:30 było szczególnie dla młodzieży i ich rodzin, tutaj również ks. biskup udzielił bierzmowania. Drugie spotkanie od 22:00 do 24:00 było dla osób ze wspólnot gromadzących się przy naszym kościele. 

 

2. Wracamy do względnej normalności. W maju kończy się dyspensa od uczestnictwa w niedzielnej mszy św.

3. Nabożeństwo czerwcowe będzie po mszach św. o godz. 18:00.

4. W tym tygodniu obchodzimy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W pierwszą sobotę zapraszamy na mszę o godz. 18:00, a po niej nabożeństwo pierwszosobotnie.

5. Program Mocni w Duchu Dzieciom od 1 czerwca zmienia formułę. Zapraszamy dzieci na Wieczorynkę - od poniedziałku do piątku o godz. 17:30. Będzie to dwudziestominutowy program łączący modlitwę dzieci z Komnatami Przepięknego Królestwa. W soboty o godz. 11:00 będzie dłuższe spotkanie z dziećmi. Od czerwca wszystkie programy dla dzieci są na nowym kanale na YouTube o nazwie Mocni w Duchu Dzieciom.

6. Msza św. o godz. 10:00 pozostaje mszą dla dzieci szkolnych. Mszę święte dla przedszkolaków w kaplicy św. Krzysztofa o godz. 11:30 wrócą od września. W czerwcu będzie tylko jedna, na zakończenie roku szkolnego przedszkolaków.

7. Kontynuujemy codziennie Koronkę do Bożego Miłosierdzia o godz. 15:00, oraz różaniec o godz. 20:30. Zachęcamy do uczestniczenia  na żywo i on-line na naszym kanale na YouTube.

8. Trwa rekrutacja uzupełniająca do szkoły podstawowej, którą otwieramy. Rekrutacja dotyczy klasy pierwszej, czwartej, szóstej i siódmej. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej szkoły.

9. Jest już nowy numer naszego czasopisma Szum z Nieba. Wersja elektroniczna do kupienia  - tutaj. Zachęcamy do zakupu.