1. W czerwcu codziennie po Mszy Świętej o godz. 18.00 odprawiamy nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. 2. W najbliższą środę będziemy...
W dniu 19 grudnia 2024r. odbył się w Kościele Jezuitów – Sanktuarium Najświętszego Imienia Jezus, Koncert Bożonarodzeniowy „Per Musicam ad Astra”, którego partnerem było Województwo Łódzkie.