Transmisja ślubów FullHD

We współpracy z Mocnymi w Duchu mamy możliwość transmisji FULL HD Waszego ślubu.

Usługa obejmuje:

- Transmisję na żywo Waszego ślubu z pięciu kamer w jakości Full HD rozmieszczonych w kościele. Transmisja jest robiona za pośrednictwem YouTube. Wasi znajomi mogą uczestniczyć w Waszym ślubie na całym świecie.

- W czasie ślubu obraz z kamer będzie widoczny na dużym ekranie w kościele. Uczestnicy ślubu będą mogli Was widzieć z bliska i przeżywać Wasze emocje. Oczywiście można nie puszczać na ekran obrazu - wszystko zależy od decyzji zamawiającego transmisję.

- Zaraz po ślubie materiał jest dostępny dla Was na YouTube.

Kamery są ustawione w taki sposób, że nie zakłócają uroczystości ślubnej. Niewidoczna jest również obsługa transmisji. Goście, ani para młoda nawet nie wiedzą, że są w danym momencie nagrywani.

Usługa transmisji kosztuje 400 zł (za transmisję publiczną czyli ogólnie dostępną na YouTube) lub 600 zł (za transmisję prywatną czyli dostępną tylko dla osób posiadających link).
Po zapłaceniu faktury otrzymują Państwo link do transmisji, pod którym będzie można obejrzeć ślub. Pod tym samym linkiem nagrany materiał będzie dostępny już cały czas - tak długo, jak Państwo będą chcieli.

Usługę należy zamówić i opłacić najpóźniej tydzień przed ślubem, aby zarezerwować pracowników do obsługi transmisji.
Gdybyście jednak podjęli decyzję dopiero kilka dni przed ślubem - to mimo wszystko kontaktujcie się z nami.
Jeśli tylko będą dostępni pracownicy - zrobimy Wam wspaniałą transmisję.

W celu zamówienia usługi pisz na adres [email protected] lub tel. 797 907 257

Transmisja będzie wyglądała tak:

Zespół muzyczny na ślubie.

We wspólnocie Mocni w Duchu mamy zespół muzyczny "Posłani w Duchu", który zrobi piękną oprawę muzyczną na Waszym ślubie.

Tel. do osoby z zespołu - 605 093 738 (Michał).

Tutaj możesz posłuchać zespołu: