Spotkania dla kobiet

Propozycje dedykowane kobietom:
spotkania formacyjne oraz macierzanki

Spotkania formacyjne - Urzekajaca.pl

Spotkania formacyjne dla kobiet mamy raz w miesiącu. Najczęściej jest to pierwszy wtorek miesiąca, ale trzeba to sprawdzać w kalendarzu parafialnym. Spotykamy się na mszy św. w kościele o godz. 18:00. Po tej mszy św. zostajemy w kościele do godz. 20:00 na modlitwie kobiecego serca.

Terminy spotkań do końca tego roku szkolnego: 3 grudzień 2019, 7 styczeń 2020, 4 luty 2020, 4 marzec 2020, 14 kwiecień 2020, 5 maj 2020, 9 czerwiec 2020.

Kontakt do odpowiedzialnych za spotkania dla kobiet: [email protected]

Tak wygląda spotkanie:

A to jedna z naszych mszy świętych:

Urzekająca kawa na mieście

Przy naszej parafii, w ramach urzekających spotkań, organizowane są także spotkania przy kawie. Urzekająca kawa to jedyna w Łodzi inicjatywa spotkań dla kobiet, na mieście, w kawiarni. To czas rozmów, modlitwy i tematów poruszających rozmaite sfery kobiecości.

Dziewczyny spotykają się w kawiarni "Tubajka" (kliknij na mapie).
Poniżej terminy spotkań do końca roku. Godzina jest zawsze ta sama - 17:00.
28.11 ( czwartek)
10.12 (wtorek)
20.12 (czwartek)

Macierzanki

Mamy również spotkania dla macierzanek, czyli dla kobiet, które mają małe dziecko (są na urlopie macierzyńskim lub wychowawczym).

Spotkania dla Was są dwa razy w miesiącu. Jest to zawsze środa od godz. 12:00 do 15:00. Terminy trzeba sprawdzać w naszym kalendarzu parafialnym

W razie pytań można pisać na maila: [email protected]

Wszelkie informacje o spotkaniach można znaleźć na naszej stronie: http://macierzanki.pl/ i na Fb: https://www.facebook.com/macierzankilodz/

W czasie tych spotkań jest Msza św., modlitwa, herbatka do posiedzenia i pogadania. Na naszych spotkaniach był raz ks. Arcybiskup: